Dick van Hal 2

Dick van Hal

Chief Executive Officer

+31 20 677 1611

Dick van Hal is Chief Executive Officer van Bouwinvest sinds zijn benoeming op 1 maart 2008. Van 1999 tot dat moment heeft hij diverse bestuursfuncties bekleed bij Syntrus Achmea Vastgoed, waaronder Managing Director en CEO. Dick is zijn carrière begonnen bij Centraal Beheer Beleggingen en Staal Bankiers. Hij heeft Investment Management (VBA) gestudeerd aan de Universiteit van Amsterdam. Naast zijn positie bij Bouwinvest is hij vicevoorzitter van de Vereniging van Institutionele Beleggers in Vastgoed (IVBN).

Allard van Spaandonk 1

Allard van Spaandonk

Chief Investment Officer Dutch Investments

+31 20 6771614

Allard van Spaandonk is op 1 november 2008 bij Bouwinvest begonnen als directeur Asset Management. Sinds 1 januari 2013 is hij als Chief Investment Officer Dutch Investments verantwoordelijk voor beleggingen in Nederlands vastgoed. Hij was eerder directeur Woning- en Winkelbeleggingen bij Syntrus Achmea Vastgoed en Hoofd Woninghypotheken bij Achmea Vastgoed. Hij begon zijn carrière in het vastgoed in 1986 bij ABP Hypotheken.

Stephen Tross 1

Stephen Tross

Chief Investment Officer International Investments

+ 31 20 677 1764

Stephen Tross is op 1 september 2010 benoemd tot Chief Investment Officer International Investments. Hij startte in 2009 bij Bouwinvest als ad-interim COO Internationale Investeringen. Daarvoor werkte Stephen in de vastgoedcontrolepraktijk van KPMG Accountants N.V. en PricewaterhouseCoopers in Nederland, New York en Londen. Hij studeerde bedrijfseconomie aan de Hogeschool Utrecht en vervolgens accountancy aan het NIvRA-Nyenrode. Stephen is professioneel lid van het British Institution of Chartered Surveyors en lid van van de management board van ANREV.

Arno van Geet 2

Arno van Geet

Chief Financial and Risk Officer

+31 20 677 1615

Arno van Geet is op 1 oktober 2014 toegetreden tot Bouwinvest als Chief Financial and Risk Officer. Daarvoor heeft Arno gedurende zijn gehele carrière uitsluitend in de financiële sector gewerkt, onder meer in diverse managementfuncties bij Interpolis en Westland Utrecht Hypotheekbank, als laatste als Chief Financial Officer bij Allianz Nederland. Hij is verantwoordelijk voor financieel beheer en risicomanagement, de financiële verslaglegging, rapportages, corporate control, de interne auditfunctie, bedrijfsprocesbeheer, IT en research. management, IT and research. Hij studeerde rechten aan de Universiteit Utrecht.

RvC Kees Beuving 2

Kees Beuving

Voorzitter Raad van Commissarissen

De heer Beuving, die op 22 augustus 2014 is toegetreden, heeft een lange bancaire achtergrond. Tot 2012 is hij voorzitter van de Raad van Bestuur van Friesland Bank geweest, daarvoor heeft hij jarenlang diverse functies in de Raad van Bestuur van Fortis Bank Nederland vervuld, waaronder voorzitter van 2002 tot 2006.

RvC Carolien Gehrels 3

Carolien Gehrels

Lid Raad van Comissarissen

Mevrouw Gehrels was tot medio 2014 Wethouder van de Gemeente Amsterdam. Zij heeft dit twee periodes van vier jaar gedaan. Momenteel is zij European Director Big Urban Clients bij Arcadis waar zij onder andere City Executive voor Amsterdam en Rotterdam is.

RvC Jan van der Vlist 2

Jan van der Vlist

Lid Raad van Comissarissen

De heer Van der Vlist was tot 2011 Hoofd Investment Management, Managing Director bij NIBC Bank. Daarvoor was hij werkzaam bij PGGM, onder meer als Director Structured Investments.

RvC Roel Wijmenga 4

Roel Wijmenga

Lid Raad van Commissarissen

De heer Wijmenga heeft een achtergrond in de verzekeringswereld. Hij heeft diverse financieel bestuurlijke functies vervuld bij onder andere AMEV, Interpolis en Eureko/Achmea. In zijn laatste functie was hij CFO bij ASR Verzekeringen.

Karen Huizer 1

Karen Huizer

Director Client Management

+31(0)6 51122061 k.huizer@bouwinvest.nl

George Theuvenet 1

George Theuvenet

Client Manager

+31 (0)6 53316074 g.theuvenet@bouwinvest.nl

Jaap Landkroon 1

Jaap Landkroon

Client Manager

+31 (0)6 52587027 j.landkroon@bouwinvest.nl

Cathelijne Martin 1

Cathelijne Martin

Director European Investments

+31(0)6 51379048 c.martin@bouwinvest.nl

Robert Koot 1

Robert Koot

Portfolio Manager Europe / North America

+31 (0)6 50671122 r.koot@bouwinvest.nl

Gijs Plantinga 1

Gijs Plantinga

Director Northern American Investments

+31 (0)6 10906682 g.plantinga@bouwinvest.nl

Tjarko Edzes 1

Tjarko Edzes

Director Asia-Pacific Investments

+31 (0)6 83223289 t.edzes@bouwinvest.nl

Kelly Rodrigus 1

Kelly Rodrigus

Portfolio Manager Asia-Pacific Investments

+31 (0)6 52587043 k.rodrigus@bouwinvest.nl

Michiel de Bruine 1

Michiel de Bruine

Director Dutch Residential Investments

+31 (0)20 677 1636 m.debruine@bouwinvest.nl

Boy Wesel 2

Boy Wesel

Manager Strategic Partnerships

+31 (0)6 20447645 b.wesel@bouwinvest.nl

Christian Schouten 1

Christian Schouten

Acquisition Manager Residential

+31 (0)6 30989497 c.schouten@bouwinvest.nl

Hielke Bokma 1

Hielke Bokma

Acquisition Manager Residential

+31 (0)6 57884209 h.bokma@bouwinvest.nl

Casper Hulsman 1

Casper Hulsman

Acquisition Manager Residential

+31 (0)6 51546779 c.hulsman@bouwinvest.nl

Collin Boelhouwer 1

Collin Boelhouwer

Director Dutch Retail Investments

+31 (0)20 6771729 c.boelhouwer@bouwinvest.nl

BarbaraSleijffers-5613VK.jpg

Barbara Sleijffers

Acquisition Manager Retail

+31 (0)616405382 b.sleijffers@bouwinvest.nl

Boy Wesel 2

Boy Wesel

Manager Strategic Partnerships

+31 (0)6 20447645 b.wesel@bouwinvest.nl

Bas Jochims 3

Bas Jochims

Director Dutch Office & Hotel Investments

+31 (0)20 677 1614 b.jochims@bouwinvest.nl

Jos van Oort 1

Jos van Oort

Acquisition Manager Office & Hotel

+31 (0)6 51242201 j.vanoort@bouwinvest.nl

Boy Wesel 2

Boy Wesel

Manager Strategic Partnerships

+31 (0)6 20447645 b.wesel@bouwinvest.nl

Erwin Drenth 1

Erwin Drenth

Director Dutch Healthcare Investments

+31 (0)6 51367050 e.drenth@bouwinvest.nl

Monique Tetteroo 1

Monique Tetteroo

Acquisition Manager Healthcare

+31 (0)6 12504076‬ m.tetteroo@bouwinvest.nl

Boy Wesel 2

Boy Wesel

Manager Strategic Partnerships

+31 (0)6 20447645 b.wesel@bouwinvest.nl

Bas Jochims 3

Bas Jochims

Director Dutch Office & Hotel Investments

+31 (0)20 677 1614 b.jochims@bouwinvest.nl

Jos van Oort 1

Jos van Oort

Acquisition Manager Office & Hotel

+31 (0)6 51242201 j.vanoort@bouwinvest.nl

Boy Wesel 2

Boy Wesel

Manager Strategic Partnerships

+31 (0)6 20447645 b.wesel@bouwinvest.nl

Marleen Bosma 1

Marleen Bosma

Head of Research & Strategic Advisory

+31 (0)6 57754726 m.bosma@bouwinvest.nl

Jeroen Beimer 1

Jeroen Beimer

Real Estate Investment Strategist

+31 (0)6 51364928 j.beimer@bouwinvest.nl

Jeroen Jansen 2

Jeroen Jansen

Research Manager Dutch commercial markets

+31 (0)6 10366762 j.jansen@bouwinvest.nl

Clemens Kramp

Clemens Kramp

Research Manager International Markets

+31 (0)6 20496972 c.kramp@bouwinvest.nl

Jan-Thijs Koster 3

Jan-Thijs Koster

Research Manager Dutch residential and health care markets

+31 (0)6 52587014 j.koster@bouwinvest.nl

Joep Arts 1

Joep Arts

Research Manager Dutch residential and international markets

+31 (0)6 13371622 j.arts@bouwinvest.nl

Bernardo Korenberg 1

Bernardo Korenberg

Head of Sustainability and Innovation

+31 (0)6 20537918 b.korenberg@bouwinvest.nl

Micha Reusen

Micha Reusen

Head of Sustainability and Innovation

+31 (0)6 10894361 m.reusen@bouwinvest.nl

Nicolette Klein Bog 1

Nicolette Klein Bog

Head of Corporate Marketing & Communication

+31 (0)6 22 911353 n.kleinbog@bouwinvest.nl

Iris Gelten 1

Iris Gelten

Corporate Marketing & Communication Manager

+31 (0)6 22 227735 i.gelten@bouwinvest.nl