DickvanHal-1328VK.jpg

Dick van Hal

Chairman of the Board of Directors

+31 (0)20 677 1611

Dick van Hal is Chairman of The board of Directors van Bouwinvest sinds zijn benoeming op 1 maart 2008. Van 1999 tot dat moment heeft hij diverse bestuursfuncties bekleed bij Syntrus Achmea Vastgoed, waaronder Managing Director en CEO. Dick is zijn carrière begonnen bij Centraal Beheer Beleggingen en Staal Bankiers. Hij heeft Investment Management (VBA) gestudeerd aan de Universiteit van Amsterdam. Naast zijn positie bij Bouwinvest is hij vicevoorzitter van de Vereniging van Institutionele Beleggers in Vastgoed (IVBN).

AllardVanSpaandonk-8905VK.jpg

Allard van Spaandonk

Managing Director Dutch Investments

+31 (0)20 677 1614

Allard van Spaandonk is op 1 november 2008 bij Bouwinvest begonnen als directeur Asset Management. Sinds 1 januari 2013 is hij als Managing Director Dutch Investments verantwoordelijk voor beleggingen in Nederlands vastgoed. Hij was eerder directeur Woning- en Winkelbeleggingen bij Syntrus Achmea Vastgoed en Hoofd Woninghypotheken bij Achmea Vastgoed. Hij begon zijn carrière in het vastgoed in 1986 bij ABP Hypotheken.

StephenTross_9195VK.jpg

Stephen Tross

Managing Director International Investments

+31 (0)20 677 1764

Stephen Tross is op 1 september 2010 benoemd tot Managing Director International Investments. Hij startte in 2009 bij Bouwinvest als ad-interim COO Internationale Investeringen. Daarvoor werkte Stephen in de vastgoedcontrolepraktijk van KPMG Accountants N.V. en PricewaterhouseCoopers in Nederland, New York en Londen. Hij studeerde bedrijfseconomie aan de Hogeschool Utrecht en vervolgens accountancy aan het NIvRA-Nyenrode. Stephen is professioneel lid van het British Institution of Chartered Surveyors en lid van van de management board van ANREV.

ArnovanGeet-9863VK.jpg

Arno van Geet

Managing Director Finance

+31 (0)20 677 1615

Arno van Geet is op 1 oktober 2014 toegetreden tot Bouwinvest als Managing Director Finance. Daarvoor heeft Arno gedurende zijn gehele carrière uitsluitend in de financiële sector gewerkt, onder meer in diverse managementfuncties bij Interpolis en Westland Utrecht Hypotheekbank, als laatste als Chief Financial Officer bij Allianz Nederland. Hij is verantwoordelijk voor financieel beheer en risicomanagement, de financiële verslaglegging, rapportages, corporate control, de interne auditfunctie, bedrijfsprocesbeheer, IT en research. management, IT and research. Hij studeerde rechten aan de Universiteit Utrecht.

RvC_Kees Beuving_01_editUitsnede.jpg

Kees Beuving

Voorzitter Raad van Commissarissen

De heer Beuving, die op 22 augustus 2014 is toegetreden, heeft een lange bancaire achtergrond. Tot 2012 is hij voorzitter van de Raad van Bestuur van Friesland Bank geweest, daarvoor heeft hij jarenlang diverse functies in de Raad van Bestuur van Fortis Bank Nederland vervuld, waaronder voorzitter van 2002 tot 2006.

RvC_Carolien Gehrels_02_edituitsnede.jpg

Carolien Gehrels

Lid Raad van Comissarissen

Mevrouw Gehrels was tot medio 2014 Wethouder van de Gemeente Amsterdam. Zij heeft dit twee periodes van vier jaar gedaan. Momenteel is zij European Director Big Urban Clients bij Arcadis waar zij onder andere City Executive voor Amsterdam en Rotterdam is.

RvC_Jan van der Vlist_01_editUitsnede.jpg

Jan van der Vlist

Lid Raad van Comissarissen

De heer Van der Vlist was tot 2011 Hoofd Investment Management, Managing Director bij NIBC Bank. Daarvoor was hij werkzaam bij PGGM, onder meer als Director Structured Investments.

RvC_Roel Wijmenga_03_editUitsnede.jpg

Roel Wijmenga

Lid Raad van Commissarissen

De heer Wijmenga heeft een achtergrond in de verzekeringswereld. Hij heeft diverse financieel bestuurlijke functies vervuld bij onder andere AMEV, Interpolis en Eureko/Achmea. In zijn laatste functie was hij CFO bij ASR Verzekeringen.

KarenHuizer-0341VK.jpg

Karen Huizer

Director Investor Relations

+31 (0)20 677 1598 k.huizer@bouwinvest.nl

GeorgeTheuvenet-1538VK.jpg

George Theuvenet

Senior relationship manager

+31 (0)20 677 1622 g.theuvenet@bouwinvest.nl

JaapLandkroon-9696VK.jpg

Jaap Landkroon

Relationship manager

+31 (0)20 677 1755 j.landkroon@bouwinvest.nl

StephenTross_9195VK.jpg

Stephen Tross

Managing Director International Investments

+31 (0)20 677 1764

Stephen Tross is op 1 september 2010 benoemd tot Managing Director International Investments. Hij startte in 2009 bij Bouwinvest als ad-interim COO Internationale Investeringen. Daarvoor werkte Stephen in de vastgoedcontrolepraktijk van KPMG Accountants N.V. en PricewaterhouseCoopers in Nederland, New York en Londen. Hij studeerde bedrijfseconomie aan de Hogeschool Utrecht en vervolgens accountancy aan het NIvRA-Nyenrode. Stephen is professioneel lid van het British Institution of Chartered Surveyors en lid van van de management board van ANREV.

GijsPlantinga-0682VK.jpg

Gijs Plantinga

Director North American Investments

+31 (0)20 677 1726 g.plantinga@bouwinvest.nl

TjarkoEdzes-0045VK.jpg

Tjarko Edzes

Director Asia-Pacific Investments

+31 (0)20 677 1774 t.edzes@bouwinvest.nl

CathelijneMartin-0891VK.jpg

Cathelijne Martin

Director European Investments

+31 (0)20 677 1663 c.martin@bouwinvest.nl

RobertKoot-0563VK.jpg

Robert Koot

Portfolio Manager Europa / Noord Amerika

+31 (0)20 677 1736 r.koot@bouwinvest.nl

FrisoBerghuis-0497VK.jpg

Friso Berghuis

Director Listed Investments

+31 (0)20 677 1737 f.berghuis@bouwinvest.nl

AllardVanSpaandonk-8905VK.jpg

Allard van Spaandonk

Managing Director Dutch Investments

+31 (0)20 677 1614

Allard van Spaandonk is op 1 november 2008 bij Bouwinvest begonnen als directeur Asset Management. Sinds 1 januari 2013 is hij als Managing Director Dutch Investments verantwoordelijk voor beleggingen in Nederlands vastgoed. Hij was eerder directeur Woning- en Winkelbeleggingen bij Syntrus Achmea Vastgoed en Hoofd Woninghypotheken bij Achmea Vastgoed. Hij begon zijn carrière in het vastgoed in 1986 bij ABP Hypotheken.

MichielDeBruine-9933VK.jpg

Michiel de Bruine

Director Dutch Residential Investments

+31 (0)20 677 1636 m.debruine@bouwinvest.nl

CollinBoelhouwer-9424VK.jpg

Collin Boelhouwer

Director Dutch Retail Investments

+31 (0)20 677 1729 c.boelhouwer@bouwinvest.nl

BasJochims-0717VK.jpg

Bas Jochims

Director Dutch Office & Hotel Investments

+31 (0)20 677 1614 b.jochims@bouwinvest.nl

ErwinDrenth-9915VK.jpg

Erwin Drenth

Director Dutch Healthcare Investments

+31 (0)6 51367050 e.drenth@bouwinvest.nl

FrankNijs-8812VK.jpg

Frank Nijs

Acquisiteur Healthcare Fund

+31 (0)6 82731893 f.nijs@bouwinvest.nl

JanBruil-9727VK.jpg

Jan Bruil

Head of Dutch Real Estate Development & Construction

+31 (0)20 677 1759 j.bruil@bouwinvest.nl

MonicaStekelenburg-0371VK.jpg

Monica Stekelenburg

Acquisiteur Retail

+31 (0)20 677 1597 m.stekelenburg@bouwinvest.nl

ChristianSchouten-0023VK.jpg

Christian Schouten

Acquisitie Manager Woningen

+31 (0)20 677 1775 c.schouten@bouwinvest.nl

HielkeBokma-9281VK.jpg

Hielke Bokma

Acquisitie Manager Woningen

+31 (0)6 57884209 h.bokma@bouwinvest.nl

JosvanOoort-9475VK.jpg

Jos van Oort

Acquisiteur Kantoren en Hotels

+31 (0)20 677 1789 j.vanoort@bouwinvest.nl

MarleenBosma-1026VK.jpg

Marleen Bosma

Head of Global Research

+31 (0)6 57754726 m.bosma@bouwinvest

JeroenBeimer-8425VK.jpg

Jeroen Beimer

Senior Vastgoedbeleggingsstrateeg

+31 (0)6 51364928 j.beimer@bouwinvest.nl

JeroenJansen-1163VK.jpg

Jeroen Jansen

Senior marktanalist

+31 (0)6 10366762 j.jansen@bouwinvest.nl

VinooKhandekar-6943VK.jpg

Vinoo Khandekar

Analist Internationale Markten

+31 (0)20 6771794 v.khandekar@bouwinvest.nl

JanThijsKoster-0869VK.jpg

Jan-Thijs Koster

Jr. Analist woningen/ zorg

+31 (0)6 52587014 j.koster@bouwinvest.nl

JoepArts-1071VK.jpg

Joep Arts

Medior Marktanalist

+31 (0)6 1337 1622 j.arts@bouwinvest.nl

BrendanKoster-6876VK.jpg

Brendan Koster

Assistent Research & Development

+31 (0)20 6771816 b.koster@bouwinvest.nl

IrisGelten-4177VK.jpg

Iris Gelten

Corporate marketing en communicatie adviseur

+31 (0)6 22 227735 i.gelten@bouwinvest.nl

NicoletteKleinBog-0159VK_nieuw.jpg

Nicolette Klein Bog

Head of Corporate Marketing & Communication

+31 (0)6 22 911353 n.kleinbog@bouwinvest.nl

Nieuwsbrief

Aanmelden Bouwinvest nieuwsbrief