dick van hal.jpg

Dick van Hal

Chairman of the Board of Directors

+31 (0)20 677 1611

Dick van Hal is Chairman of The board of Directors van Bouwinvest sinds zijn benoeming op 1 maart 2008. Van 1999 tot dat moment heeft hij diverse bestuursfuncties bekleed bij Syntrus Achmea Vastgoed, waaronder Managing Director en CEO. Dick is zijn carrière begonnen bij Centraal Beheer Beleggingen en Staal Bankiers. Hij heeft Investment Management (VBA) gestudeerd aan de Universiteit van Amsterdam. Naast zijn positie bij Bouwinvest is hij vicevoorzitter van de Vereniging van Institutionele Beleggers in Vastgoed (IVBN).

allard van spaandonk.jpg

Allard van Spaandonk

Managing Director Dutch Investments

+31 (0)20 677 1614

Allard van Spaandonk is op 1 november 2008 bij Bouwinvest begonnen als directeur Asset Management. Sinds 1 januari 2013 is hij als Managing Director Dutch Investments verantwoordelijk voor beleggingen in Nederlands vastgoed. Hij was eerder directeur Woning- en Winkelbeleggingen bij Syntrus Achmea Vastgoed en Hoofd Woninghypotheken bij Achmea Vastgoed. Hij begon zijn carrière in het vastgoed in 1986 bij ABP Hypotheken.

stephen tross.jpg

Stephen Tross

Managing Director International Investments

+31 (0)20 677 1764

Stephen Tross is op 1 september 2010 benoemd tot Managing Director International Investments. Hij startte in 2009 bij Bouwinvest als ad-interim COO Internationale Investeringen. Daarvoor werkte Stephen in de vastgoedcontrolepraktijk van KPMG Accountants N.V. en PricewaterhouseCoopers in Nederland, New York en Londen. Hij studeerde bedrijfseconomie aan de Hogeschool Utrecht en vervolgens accountancy aan het NIvRA-Nyenrode. Stephen is professioneel lid van het British Institution of Chartered Surveyors en lid van van de management board van ANREV.

Arno van Geet

Arno van Geet

Managing Director Finance

+31 (0)20 677 1615

Arno van Geet is op 1 oktober 2014 toegetreden tot Bouwinvest als Managing Director Finance. Daarvoor heeft Arno gedurende zijn gehele carrière uitsluitend in de financiële sector gewerkt, onder meer in diverse managementfuncties bij Interpolis en Westland Utrecht Hypotheekbank, als laatste als Chief Financial Officer bij Allianz Nederland. Hij is verantwoordelijk voor financieel beheer en risicomanagement, de financiële verslaglegging, rapportages, corporate control, de interne auditfunctie, bedrijfsprocesbeheer, IT en research. management, IT and research. Hij studeerde rechten aan de Universiteit Utrecht.

Kees Beuving

Kees Beuving

Voorzitter Raad van Commissarissen

De heer Beuving, die op 22 augustus 2014 is toegetreden, heeft een lange bancaire achtergrond. Tot 2012 is hij voorzitter van de Raad van Bestuur van Friesland Bank geweest, daarvoor heeft hij jarenlang diverse functies in de Raad van Bestuur van Fortis Bank Nederland vervuld, waaronder voorzitter van 2002 tot 2006.

carolien gehrels.jpg

Carolien Gehrels

Lid Raad van Comissarissen

Mevrouw Gehrels was tot medio 2014 Wethouder van de Gemeente Amsterdam. Zij heeft dit twee periodes van vier jaar gedaan. Momenteel is zij European Director Big Urban Clients bij Arcadis waar zij onder andere City Executive voor Amsterdam en Rotterdam is.

Jan van der Vlist

Jan van der Vlist

Lid Raad van Comissarissen

De heer Van der Vlist was tot 2011 Hoofd Investment Management, Managing Director bij NIBC Bank. Daarvoor was hij werkzaam bij PGGM, onder meer als Director Structured Investments.

Roel Wijmenga

Roel Wijmenga

Lid Raad van Commissarissen

De heer Wijmenga heeft een achtergrond in de verzekeringswereld. Hij heeft diverse financieel bestuurlijke functies vervuld bij onder andere AMEV, Interpolis en Eureko/Achmea. In zijn laatste functie was hij CFO bij ASR Verzekeringen.

karen huizer.jpg

Karen Huizer

Director Investor Relations

+31 (0)20 677 1598 k.huizer@bouwinvest.nl

george_theuvenet.jpg

George Theuvenet

Senior relationship manager

+31 (0)20 677 1622 g.theuvenet@bouwinvest.nl

Jaap Landkroon.jpg

Jaap Landkroon

Relationship manager

+31 (0)20 677 1755 j.landkroon@bouwinvest.nl

stephen tross.jpg

Stephen Tross

Managing Director International Investments

+31 (0)20 677 1764

Stephen Tross is op 1 september 2010 benoemd tot Managing Director International Investments. Hij startte in 2009 bij Bouwinvest als ad-interim COO Internationale Investeringen. Daarvoor werkte Stephen in de vastgoedcontrolepraktijk van KPMG Accountants N.V. en PricewaterhouseCoopers in Nederland, New York en Londen. Hij studeerde bedrijfseconomie aan de Hogeschool Utrecht en vervolgens accountancy aan het NIvRA-Nyenrode. Stephen is professioneel lid van het British Institution of Chartered Surveyors en lid van van de management board van ANREV.

gijs plantinga.jpg

Gijs Plantinga

Director North American Investments

+31 (0)20 677 1726 g.plantinga@bouwinvest.nl

tjarko_edzes.jpg

Tjarko Edzes

Director Asia-Pacific Investments

+31 (0)20 677 1774 t.edzes@bouwinvest.nl

Cathelijne Martin

Cathelijne Martin

Director European Investments

+31 (0)20 677 1663 c.martin@bouwinvest.nl

Robert Koot

Robert Koot

Portfolio Manager Europa / Noord Amerika

+31 (0)20 677 1736 r.koot@bouwinvest.nl

Friso Berghuis.jpg

Friso Berghuis

Director Listed Investments

+31 (0)20 677 1737 f.berghuis@bouwinvest.nl

allard van spaandonk.jpg

Allard van Spaandonk

Managing Director Dutch Investments

+31 (0)20 677 1614

Allard van Spaandonk is op 1 november 2008 bij Bouwinvest begonnen als directeur Asset Management. Sinds 1 januari 2013 is hij als Managing Director Dutch Investments verantwoordelijk voor beleggingen in Nederlands vastgoed. Hij was eerder directeur Woning- en Winkelbeleggingen bij Syntrus Achmea Vastgoed en Hoofd Woninghypotheken bij Achmea Vastgoed. Hij begon zijn carrière in het vastgoed in 1986 bij ABP Hypotheken.

michiel_de_bruine.jpg

Michiel de Bruine

Director Dutch Residential Investments

+31 (0)20 677 1636 m.debruine@bouwinvest.nl

collin boelhouwer.jpg

Collin Boelhouwer

Director Dutch Retail Investments

+31 (0)20 677 1729 c.boelhouwer@bouwinvest.nl

bas jochims.jpg

Bas Jochims

Director Dutch Office & Hotel Investments

+31 (0)20 677 1614 b.jochims@bouwinvest.nl

Erwin Drenth

Erwin Drenth

Director Dutch Healthcare Investments

+31 (0)6 51367050 e.drenth@bouwinvest.nl

Frank Nijs_01.jpg

Frank Nijs

Acquisiteur Healthcare Fund

+31 (0)6 82731893 f.nijs@bouwinvest.nl

jan bruil.jpg

Jan Bruil

Head of Dutch Real Estate Development & Construction

+31 (0)20 677 1759 j.bruil@bouwinvest.nl

monica stekelenburg.jpg

Monica Stekelenburg

Acquisiteur Retail

+31 (0)20 677 1597 m.stekelenburg@bouwinvest.nl

christian schouten.jpg

Christian Schouten

Acquisitie Manager Woningen

+31 (0)20 677 1775 c.schouten@bouwinvest.nl

HBokma.jpg

Hielke Bokma

Acquisitie Manager Woningen

+31 (0)6 57884209 h.bokma@bouwinvest.nl

Jos van Oort

Jos van Oort

Acquisiteur Kantoren en Hotels

+31 (0)20 677 1789 j.vanoort@bouwinvest.nl

Marleen Bosma_white.jpg

Marleen Bosma

Head of Global Research

+31 (0)6 57754726 m.bosma@bouwinvest

Vinoo Khandekar

Vinoo Khandekar

Analist Internationale Markten

+31 (0)20 6771794 v.khandekar@bouwinvest.nl

Brendan Koster

Brendan Koster

Assistent Research & Development

+31 (0)20 6771816 b.koster@bouwinvest.nl

Jeroen Jansen.JPG

Jeroen Jansen

Senior marktanalist

+31 (0)6 10366762 j.jansen@bouwinvest.nl

Jan-Thijs Koster_bijgesneden.jpg

Jan-Thijs Koster

Jr. Analist woningen/ zorg

+31 (0)6 52587014 j.koster@bouwinvest.nl

iris gelten.jpg

Iris Gelten

Corporate marketing en communicatie adviseur

+31 (0)6 22 227735 i.gelten@bouwinvest.nl

nicolette_klein_bog.jpg

Nicolette Klein Bog

Head of Corporate Marketing & Communication

+31 (0)6 22 911353 n.kleinbog@bouwinvest.nl

Nieuwsbrief

Aanmelden Bouwinvest nieuwsbrief